fbpx
סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - Inflatable SUP Color Wolf - SEA WOLF

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11

ALL-AROUND
אול אראונד
1989
2585

פרטים טכניים של סאפ מתנפח קולור וולף "2'11

פרטים כללים של סאפ מתנפח קולור וולף "2'11

הערכת סאפ קולור וולף "2'11 תוצרת סי וולף כוללת

משאבה ידנית של סאפ מתנפח קולור וולף
משאבה ידנית
משוט פיברגלס של סאפ מתנפח קולור וולף
משוט פיברגלס
ליש סליל של סאפ מתנפח קולור וולף
ליש סליל - רצועת בטיחות
תיק של סאפ מתנפח סי וולף
תיק ריץ' רץ' איכותי
ערכת תיקונים של סאפ מתנפח קולור וולף
ערכת תיקונים

כמה מילים על סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 תוצרת סי וולף

סאפ מתנפח קולור וולף, הוא סאפ אול-אראונד, אחד מהדגמים הראשונים ממותג סי וולף, שיצאו לשוק בייצור ההמוני. הדגם זמין בשני גדלים "6'10 ו-"2'11 במהדורה מוגבלת.

 

פרטים נוספים על קולור וולף "6'10 בעמוד המוצר בקישור.

 

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11, זה עיצוב בהיר וצבעוני, קשיחות, יציבות, בטיחות, נוחות ועמידות לאורך זמן. ועכשיו נדבר על הכל יותר מפורט.

עיצוב

רעיון לעיצוב בהיר וצעקני נולד מהסתכלות רבה וממושכת על החופים ועל הסאפים הרבים שבמים. סאפים ששונים אחד מהשני אך ורק בצבע, צבע שטוח ולא מעניין.

 

אין משהו רע בצבע שטוח, אבל לעיתים העין זקוקה למשהו בהיר, בולט, משהו שונה מכל דבר מסביב. ככה נולד רעיון אחד מהדגמים הראשונים של סאפים סי וולף לעשות במהדורה מקורית, צבעונית ובולטת. עיצוב של קולור וולף תמיד יבלוט בין סאפים אחרים על החוף, ימשוך צומת לב וישמח גם את הילדים וגם מבוגרים.

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - Inflatable SUP Color Wolf - SEA WOLF

קשיחות ויציבות

קשיחות ויציבות של סאפים מתנפחים, זה הפרמטרים הכי חשובים בבחירת גלשן מתנפח. כמובן, אחרי פרמטרים של בטיחות. פרמטרים אלו לא חד-משמעיים, כי הם מורכבים מכמה מרכיבים.

 

קולור וולף "2'11 מיוצר בטכנולוגיית דרופ-סטיץ', מחומר איכותי – PVC מחוזק: 3.2 ק"ג למטר מרובע. החלטה להשתמש בחומר מחוזק השפיע על משקלו של הסאפ, הוא נהיה כבד יותר ב2.3 ק"ג, לעומת שימוש בחומר דק יותר. חברת סי וולף בחרה בחומר זה בשביל לתת דגש לקשיחות ויציבות של סאפבורד.

 

בחירה לטובת PVC מחוזק הובילה לעוד הישג משמעותי עם השפעה רבה לטובת קשיחות של הגלשן המתנפח. מדובר באפשרות לעלות את הלחץ המרבי מ-15 ל-18 PSI. יחד עם זאת, נשארת האופציה לשימוש בסאפ עם לחצים נמוכים יותר.

 

כל מה שמשפיע על קשיחות של סאפ מתנפח,  משתקף ישירות על יציבות והרגשתכם על המים. כמה שסאפ מתנפח קשה יותר, ככה הוא פחות רגיש להשפעה מצד הגלים, תנועות ומשקל של החותר.

 

יחד עם שילוב של שאר הגורמים, תמיכה נוספת ביציבות ניתנת על ידי 2 חרבות צד קטנות.

בטיחות ועמידות לאורך זמן

בראש סדר העדיפויות של חברת סי וולף עומדת בטיחות על המים ועמידות מוצר לאורך זמן. לעיל כבר הזכרנו את ה-PVC המחוזק בהקשר לקשיחות ויציבות של גלשן חתירה מתנפח. נתון הזה קשור גם לנושא של עמידות.

 

שכבה מחוזקת של PVC שומרת על הסאפ שלכם במקומות שבהם גלשן מתקפל בזמן אריזתו לתיק ועושה את אותו עמיד יותר מפני דקירות – פנצ'רים.

 

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 מצויד במערכת ויסות לחץ. הגאדג'ט הזה מתחיל לעבוד ברגע שלחץ אוויר בסאפ שלכם עולה על 18 PSI.דבר  זה יכול לקרות אם הגלשן נמצא בשמש זמן ממושך.

דרישה הכרחית לבטיחות על סאפ, זה ליש – רצועת בטיחות. לצערנו, רבים מתעלמים מאביזר החשוב הזה, מה שמוביל להשלכות טרגיות.

אך שימוש בליש לא בהכרח מונע אסון. קורה, שיצרן מצייד את הערכה של הסאפ במוצרים זולים יותר, כדי להוזיל את עלות העצמית. זה לא תמיד מדבר על פגיעה באיכות, יותר על מוגבלות בשימוש. כך, אחת החברות הגדולות בשוק העולמי, בהרכה מקורית לרוב הגלשנים שלהם, מספקים ליש למים שקטים, רגועים. זה לא שקר, הם בסי הכנות כותבים על זה במדריך לשימוש ועל קרטון אריזה של המוצר.

 

סאפ קולור וולף "2'11 מצוייד בליש סליל (COIL LEASH) איכותי וחזק, שישמור על בטיחותכם גם בים וגם במים רגועים יותר.

 

עוד סכנה, שמחכה לחותר במרחק רב מהחוף, זה אובדן משוט. אם המשוט נשבר, זה יותר אי הנוחות, ועדיין ניתן לחזור לחוף. אם המשוט הלך לאיבוד, זה מחדד את הבעיה. לרבות אובדן משוט קורה בגלל שהוא טובע.

 

משוט מערכת קולור וולף "2'11, עשוי מסיבי זכוכית (פיברגלס). משוט פיברגלס קל ומחזיק את עצמו על המים – לא שוקע.

על אחריותה של חברת סי וולף מול הלקוחות שלה ורמת ביטחון במוצרים שלה, מדברת אחריות בת 24 חודשים. האחריות מכסה את כל סוגי פגמי הייצור. לדוגמא:

 

 

 • בריחת אוויר מהתפר
 • בריחת אוויר מהשסתום
 • התקלפות של חלקים מודבקים מהסאפ

וכד'…

 

 

נזק שנגרם על ידי גורמים חיצוניים או שימוש לא נכון במוצר לא נכלל באחריות. לדוגמא:

 

 

 • דקירה / פנצ'ר
 • פתיחת שסתום ניפוח
 • אובדן, שבר של אביזרים נלווים

וכד'…

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - מערכת ויסות לחץ

מערכת ויסות לחץ

ליש סליל לסאפ

ליש סליל (מסולסל) איכותי

נוחות ופרקטיות

בכל פעילות אקטיבית, במיוחד אם זה ספורט, יש חשיבות רבה לנוחות ופרקטיות של הציוד. בסי וולף שמים דגש רב על הנקודה הזו.

נתחיל במערכת לקשירת ציוד – באנג'י. רכיב סטנדרטי לרוב גלשני סאפ אול-אראונד. לקולור וולף "2'11 ישנה מערכת באנג' קלאסית על 4 טבעות-D בחרטום הסאפ.

 

יותר משמעותי לנוחיותכם מבאנג'י, כמות הידיות המותקנות על הסאפ. לקולור וולף "2'11 יש 7 ידיות. למה צריך ולמה זה נוח:

 

 

 • נוח וקל ל-2 אנשים לסחוב את הסאפ
 • נוח לעלות על הסאפ מהמים מכל צד
 • אם אתם חותרים עם נוסע, הוא יכול להחזיק בידיות1

שטיח EVA לרגליים. יעוד עיקרי שלו, מניעת החלקה ופיזור דם בכפות הרגליים בזמן חתירה ממושחת. לקולור וולף "2'11 שטיח EVA מחורץ יהלומים בחריתה עמוקה, עם שכבת חריתה נוספת בצורת דמוי עור תנין לטובת אחיזה מקסימלית, זרימת אוויר מתחת לכף רגל ועיסוי כפות רגליים בזמן החתירה.

 

בחלקו האחורי של השטיח, ממש מיד אחרי מערכת ויסות לחץ, נמצאת מדרגת קיק פד. בתחילת דרככם על הסאפ, אלמנט זה יראה לכם מיותר. אבל בשלב יותר מתקדם, כאשר תרגישו בטוחים וחופשיים על הסאפ, זה הזמן לשים לב לדבר הזה. קיק פד מאפשרת ביצוע פניות חדות, פניות פרסה במקום ותרגילי פריסטייל מורכבים יותר.

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - מערכת באנג'י

מערכת באנג' קלאסית על 4 טבעות-D

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - ידיות

ידית על משטח של הסאפ לדוגמא

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - משטח EVA לרגליים

שטיח EVA מחורץ יהלומים

סאפ מתנפח קולור וולף של סי וולף - קיק פד

מדרגת קיק פד לפניות חדות ותרגילי פריסטייל

בעת הצורך, סאפ מתנפח קולור וולף "2'11, בקלות אפשר להפוך לדמוי קיאק. בשביל זה על משטח הגלשן תמצאו 4 טבעות-D, מיועדות לחיבור כיסא. הכסא מאפשר להישען אחורה וכך נותן תמיכה לגב בזמן חתירה בישיבה.

משוט היברידי - לסאפ ולקיאק דואל-טק

כיסא לסאפ מתנפח

ערכה מקורית של סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 כוללת משוט פיברגלס (סיבי זכוכית) קל משקל. דיברנו כבר על המשוט בהקשר לבטיחות וצפות שלו על המים. להבדיל למשוטים, שלרוב, כלולים בערכות של סאפים אול-אראונד אחרים, משוט סי וולף חזק יותר, קל יותר ואלסטי. בזכות מאפיינים אלו כל תנועת חתירה נהיית יעילה ואפקטיבית יותר.

 

חרב מרכזית סלייד-אין, הכלולה בערכה של סאפ קולור וולף "2'11, היא חרב אוניברסלית, קלה להחלפה במקרה של אובדן או שבר. סאפים מתנפחים רבים מצויידים בחרבות מסוג זה. ניתן לרכוש את החרב סלייד-אין אצלנו או בכל מקום שנוח לכם.

 

שתי חרבות צד מובנות, יעזרו לכם במקרה שבו תצטרכו לעבור חלק מהמסלול במים רדודים. אם תורידו, את החרב המרכזית, שיחסית ארוכה ועלולה להיתקע בקרקעית, חרבות צד משניות ישמרו על יציבות ויכולת התמרון של הסאפ. עוד מקרה איפה שחרבות קטנות יעמדו לצידכם, זה תפיסת גלים קטנים בדרך חזרה לחוף. הן יתמכו בתמרון והתיישבות על הגל.

 

תיק גב עם רוכסן ראוי לתשומת לב מיוחדת. תיק לסאפ של סי וולף, הכלול בערכה המקורית של סאפים מתנפחים קולור וולף "6'10, קולור וולף "2'11 וסאפ בי-בורד "6'12, ייחודי. תיק זה יצאה במהדורה מוגבלת, במיוחד לדגמים אלו. עיצוב בהיר ובולט יעזור לכם למצוא את הסאפ שלכם בין המון תיקים ומזוודות בכל שדה  התעופה. בד עבה חסין מים ורוכסן חזק ומסיבי ישמרו על הציוד שלכם בעת ההובלה.

מערכת 3 חרבות של סאפ מתנפח קולור וולף

תיק גב עם רוכסן סי וולף בנתב"ג

למי מתאים סאפ מתנפח קולור וולף "2'11

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 מתאים לאנשים בגובה ממוצע, עם משקל עד 100 ק"ג. אם המשקל הכולל לא חורג מהגדרה של משקל המרבי – 150 ק"ג, ניתן לקחת על הסאפ נוסע.

קולור וולף "2'11, הוא סאפ אוניברסלי – שייך לקטגוריית אול-אראונד. גלשנים מסוג זה מתאימים לחותרים מתחילים, שעושים את הצעדים הראשונים שלהם על המים וגם לחותרים מנוסים.

תנאי שימוש

סאפים מתנפחים אוניברסליים מתאימים לחתירה במגוון רחב של תנאים. בניגוד לרוב גלשני חתירה מקטגוריות הממוקדות יותר, סאפים אול-אראונד מתאימים לחתירה במים רגועים: אגמים, נחלים וים שקט. יחד עם זאת, הם ניתנים לשימוש גם בתנאים יותר אקסטרמליים, לדוגמא בים גלי או נחל עם זרימת מים חזקה (לא מים לבנים).

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 לא הכי מתאים לגלישת גלים בכח מלא, בשל הגודל שלו. להתמודד כל פעם עם גלים חזקים וזרמים ליד החוף עם גלשן בגודל כזה מעיף ומתסכל. אבל, כמו שנאמר לעיל, זה לא מפריע לתפוס גלים קטנים בדרך חזרה לחוף.

סאפ מתנפח קולור וולף "2'11 לא מתאים ל:


 • רפטינג
 • שימוש בעת רוחות חזקות
 • שימוש במזג אוויר סוער

נתראה על המים!

* אופציה לקניה באילת ללא מע"מ

צרו קשר

   סניף אילת  053-3209806
english / русский / עברית

   סניף מודיעין  053-3209805
русский / עברית

או מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם
אקווה מרינה ישראל - יבואן רשמי של אקווה מרינה

כל הזכויות שמורות © סי וולף בע"מ (SEA WOLF LTD)

2020-2024